J. Berdikšlio IĮ
Tel. nr.: Kraunasi...
El. paštas: Kraunasi...

Apie mus

Geodezija yra žemės matavimo mokslas. Jis reikalingas tiek žemės formai ir didumui nustatyti, tiek planams ir žemėlapiams sudaryti.

Geodeziniai (kadastriniai) matavimai - tai tikslus atskirų žemės paviršiaus taškų padėties nustatymas pasirinktoje koordinačių sistemoje, suformuotų žemės sklypų plotų nustatymas, žemės sklypo plano ir kitų kadastro duomenų, reikalingų įrašyti į nekilnojamojo turto kadastro duomenų bazę, parengimas. Tuo mes ir užsiimame jau virš 20 metų, Ignalinos rajone, per kuriuos įgijome ne tik daug neįkainojamos patirties bet ir išmokome žmonių supratimo, kuris dažnai praverčia sprendžiant problemas iškilusias klientams nesutariant su kaimynais dėl tarpusavio ribų.

Geodeziniai matavimai, tai daug laiko ir energijos reikalaujantis darbas, tačiau jis nepakeičiamas kai reikalingi tikslūs duomenys. Todėl pastoviai ieškoma įvairiausių būdų kaip geodezinius matavimus pagreitinti nesumažinant duomenų tikslumo. Šiandieną mes turime itin tikslius prietaisus, tokius kaip tacheometras ar tikslusis GPS “Leica”, kuriuos naudojame ir mes. Atliekant geodezinius matavimus ar kameralinius geodezinius darbus, svarbu žinoti galutinių rezultatų gavimo esmę, kad tinkamai galėtumėm parinkti matavimo metodus ar patikrinti matavimo rezultatus.

Mes jums siūlome kokybiškus geodezinius matavimus už konkurencingą kainą. - Jonas Berdikšlis.